Vaše doporučení, děkuji

„Verča má velmi vstřícný a trpělivý přístup ke psům i jejich pánečkům. :) 

Umí předat své zkušenosti z praxe, vysvětlit, vysledovat a "naordinovat" ten správný postup pro konkrétního psa dle jeho individuální povahy. Vnímá dvojici "pán a jeho pes" citlivě, a také k nim s respektem přistupuje. 

Kdo hledá zkušeného člověka, který je empatický k lidem i zvířatům, a který dokáže poskytovat individuální rady "jak na to", pak doporučuji zajít k Verči na výcvik :) .“

Zuzana Vančíková & Panda

„Máme naše první štěňátko, a když jsem začala zjišťovat, jak vlastně psa vychovat, natrefila jsem na trochu jiný styl než klasické cvičáky. A to bylo přesně pro mě. Máme stafbulíčka a kvůli předsudkům z něj chci vychovat šikovného parťáka. Kámoška mi náhodou řekla o kurzu pro štěňátka u Verunky. Prvně jsme si domluvily individualní lekci a já hned věděla, že je to ono.

Veru je milá a hlavně jde vidět, že ví, co dělá. Líbí se mi, že neustále psy pozoruje a sleduje reakce. Dokáže číst signály, které já, jako začátečník, ještě v oku tolik nemám. Kurz má suprově vymyšlený, každá lekce probíhá na jiném místě. Zároveň vás učí, jak si lépe s pejskem vybudovat vztah, a že to je základ všeho. Moc se s Denníčkem tešíme na další setkání, učení pod jejím vedením a moc doporučujeme všem❤️."

Veronika Klučková & Denny

„Dlouhodobě se účastníme výcviku a společných psích setkání organizovaných Verčou. Vše je koncipováno na základě chápání myšlení psa, a také vzájemné souhry chování - pes a jeho pán. 

Můžu potvrdit, že jsou vidět jasné výsledky výcviku, socializace a to bez drilu. 

Navíc jsem pochopil, že také tento způsob výcviku je o přenastavení mysli a přístupu chování ze strany člověka vůči pejskovi. 

Určitě vřele doporučuji veškeré akce pořádané Verčou, je to vždy velmi zajímavé, přínosné a příjemné setkání s ostatními ;)."

Vladislav Ziegelbauer & Falco 

„Ráda bych touto cestou vyjádřila své díky a obdiv k práci Verunky! S Asťou jsme si prošli plno cvičáků a setkali jsme se s různými trenéry, Verunka je jako jehla v kupce sena! 

Je totiž důležité najít si trenéra, se kterým se cítíte pohodlně, a který vám pomůže budovat pevný vztah se svým psem.

Verča má neuvěřitelnou schopnost pracovat se psy a pomáhat jim rozvíjet své dovednosti. Tréninky s ní jsou vždy zábavné a plné pozitivní energie. 

Díky jejímu přístupu jsem získala nové znalosti o psí psychologii a výcviku. Jsem velmi vděčná za Verčinu práci a vřele doporučuji každému, kdo hledá kvalitního a zkušeného trenéra!! Ještě jednou s Astíkem moc děkujeme❤️.“

Aneta Španihelová & Astík

„V podstatě hned, když Chillda přišla k nám domů, možná ještě dřív, bylo jasné, že pokud budeme s někým trénovat, bude to právě Verča. Rozhodlo o tom její mimořádné porozumění řeči psů, schopnost číst jejich chování a vnímání psí i lidské energie. 

Protože jsme o Verčiných schopnostech věděli, nepřipadalo v úvahu brát Chilly na "klasický" cvičák, kde by mohlo dojít naopak ke zhoršení našeho vztahu. Naproti tomu Verča klade obrovský důraz právě na vztah pes-člověk a vzájemnou komunikaci. Díky tomu to kolikrát vypadá, že vlastně ani netrénujete to, kvůli čemu jste přišli, ale opak je pravdou. Jakoby obloukem řešíte mnohem víc věcí a zlepšujete vzájemné vnímání. 

Jsme Verči moc vděční za práci, kterou odvádí nejen s naší Chilly, ale se všemi psy. Postupem času jsme získali nejen trenérku, ale i rodinnou kamarádku, za kterou jsme moc vděční.“

Honza a Káťa Stark Brumlíkovi & Chilly

„Trenérů už jsme pár vyzkoušeli, ale spolupráce s Verčou se nám zalíbila nejvíc.

Hledá tu správnou cestu pro mě a Bjorna. Díky její trpělivosti a super přístupu neztrácíme motivaci. Je opravdu vnímavá a nejde jí jen o poslušnost, ale o vztah s chlupáčem jako takový. Pomohla nám, když bylo nejhůř, a to nejenom postupem při tréninku, ale také obrovskou podporou. Za to moc děkujeme. ❤️Čeká nás spolu ještě plno práce, ale věřím, že to zvládneme! 🙂 .“

Monika Hlaváčová & Bjorn

„Chtěla bych vyslovit velké díky úžasnému človíčkovi s velkým ❤️ pro naše čtyřnohé miláčky. Tato milá osůbka se jmenuje Verča a mně ji seslalo samo nebe. Vždy z ní číší pozitivní energie, dobrá nálada, často se usmívá, rozumí psí i lidské duši a svou přítomností mi zlepší den. Přiznám se, že jsem měla z první schůzky obavy, ale ty se po pár minutách našeho setkání vytratily. 

Verunko, moc Ti děkuji za vše, co jsi pro mě a Bailey udělala ❤️ 🐾 . “ 

Terka Hrubá & Bailey

„Náš Rhodeský Ridgeback Charlie miluje lidi. S ostatními pejsky si chce hrát, ale na ulici na ně štěká a vypadá to hrozivě. Dostalo mě to do fáze, že jsem měla strach, co bude na procházce, natož třeba cesta na dovolenou? Navíc nás čekala první výstava a to mé obavy ještě více prohloubilo - zvládneme výstavu aspoň trochu v klidu? Začala jsem intenzivně hledat, kdo by mi mohl s výchovou pomoct. Pak jsem se setkala s Verunkou, pomohla mi s ovladatelností Charlieho a hlavně mi dala odvahu, která mi zrovna opravdu chyběla! Nevzdat se a najít klid v sobě. 

Na výstavě jsme se umístili mezi prvními a jsem na nás opravdu hrdá. Máme toho s Charliem hodně před sebou, ale už nemám obavy a těším se na další společné chvíle.“

Dagmar Štoudková & Charlie

„Jako pejskař začátečník jsem hledal někoho zkušeného, od koho bych se učil já i moje štěně, Německý vlčí špic Bronco. A pak jsme poznali Verunku. 

Už od prvního okamžiku bylo jasné, že Verunka hafany žije a má hluboké vědomosti o psí duši i praktické zkušenosti. V kurzu štěňat jsme se oba, hafan i já, učili za pochodu a díky Verunce jsme během desíti lekcí zvládli základy poslušnosti. Na její doporučení pokračovat dál jsme se později stali členy Kynologického klubu Blansko, ale to už je jiná písnička.

Verunko díky.“

Pavel Huňka & Bronco

„S velkou vděčností a radostí děkuji za moudrost Veroniky. Za její vstřícnost, ochotu, čas a dokonalé nasměrování v oblasti výchovy pejska. Děkuji za trpělivost, otevřené srdce a lásku s jakou přistupuje k našim miláčkům. 

Její vnímavost změnila naši fenku Moyu a za to hluboká vděčnost.“

Vlaďka Samaya & Moya

„Dostavěli jsme domeček u lesa. Vybírala jsem pejska maximálně vhodného k malým dětem. Líbila se mi spousta pejsků, všechny možnosti jsem probírala s Verčou. Díky cenným radám Veroniky jsme správně vybrali. Za Justýnu jsem vděčná, má přesně takové vlastnosti jaké jsme si přáli. Moc děkuji Verči za pomoc s výběrem plemene pro nás. 

Verča je opravdu zkušená a vyzná se v psí povaze. Přesně člověku ukáže, jak se svým pejskem komunikovat, abyste poznali hluboké přátelství a napojení s vaším milovaným zvířecím mazlíčkem.“

Zdeňka Klímová & Justýna

„Syn odešel na vysokou školu a náš pes Maki byl na něj vázaný. Zůstala jsem s Makem přes týden sama. Bylo to hodně těžké období, kdy jsem se bála jít s ním na procházku, jelikož na vše vyjížděl. Začala jsem hledat cestu. Cesta mě dovedla k Verunce, na sraz Aplíků, a tam to začalo, naše velké přátelství. 

Verunka mě naučila, jak Maka přijmout, takového jaký je a jak číst jeho chování. Jak je chytrý, vnímavý a pracovitý. Když si nevím někdy rady, Verunka hned vidí, kde dělám chybu a poradí. Díky Verunce jsem poznala, že mám toho nejúžasnějšího psa na světě.

Z celého srdce děkuji.“

Ivana Scharfová & Maki