Štěně je od narození jedinečná osobnost
Štěně je od narození jedinečná osobnost

MOJE PŘESVĚDČENÍ

Každý pejsek je individuální osobnost. Narodí se a má vrozený určitý temperament a vnímání světa ze svého úhlu pohledu. Dále také záleží na výchově od fenky jako mámy i od chovatele. První týdny si vtiskává důležité vjemy, které ovlivňují i další jeho realitu. Většinou pejsek jako štěně najde svého člověka, rodinu a prožije krásný život. Pokud štěstí nemá, jde do adopce, pozná útulek a zažije mnoho bolesti. I přesto dokáže při správném zacházení lidem odpustit. Pes se přizpůsobuje svému pánovi, i tomu, kdo o něj pečuje. Do svého chování promítá svoje prožitky i vlastnosti lidí, se kterými žije. Vnímáte-li pejska správně, vše je v pořádku. Někdy je ovšem mezilidská komunikace sama o sobě složitá. A co teprve pro člověka ta psí řeč, psí signály, ve kterých se někdy sám nevyzná. Dochází k nedorozuměním a váš pejsek čeká na to, až mu budete naslouchat a jeho pocitům opravdu porozumíte.

SPOLUPRÁCE S VÁMI

Jsem trenérkou, mentorkou a vaší průvodkyní, které záleží na tom, abyste vy sami dokázali se svým psem najít ve finále společnou řeč a vzájemné pochopení. Při zahájení spolupráce chci poznat vás i vašeho pejska osobně. Při velké vzdálenosti je možné setkání i přes videohovor, kdy mohu v přímém přenosu vidět vaše i psí reakce. Mnohdy se vše odvíjí od maličkostí a detailů, které hrají velkou roli. Naučím vás, jak vyřešit to, co potřebujete, abyste poté vše zvládali sami. Není nad vlastní spokojenost ze svých menších či větších pokroků. Každý posun vpřed je vaším úspěchem. Budu ráda, když mi vše otevřeně povíte, protože jen díky upřímnosti můžete dosáhnout změny. Děkuji všem za zpětnou vazbu, která je pro moji práci důležitá. Vaše přátelství mě vždy potěší. 

Krásný psí život a vnitřní láska
Krásný psí život a vnitřní láska
Pejsek oceněný za svou krásu i za jeho předvedení na výstavě
Pejsek oceněný za svou krásu i za jeho předvedení na výstavě

VÝSLEDKY A RADOST

Pro každého z vás má hodnotu jiný výsledek, který vám udělá radost.

Někomu stačí a je vděčný za to, že jeho pes v běžné praxi konečně nereaguje na různé podněty tak jako dřív. Kdy díky správnému přístupu se z něj stal vážně klidný a pohodový pes. Jiní z vás touží po hodnotách v podobě různých zkoušek, například z poslušnosti, nebo chtějí získat titul z výstavy, stát se chovatelem či pomáhat jiným psům. Každý má svoji unikátní představu.

Dávejte si takové cíle, které můžete splnit, abyste byli spokojení. 

Ujasněte si, co byste rádi zvládli se svým psem a pojďte si vše naplno užívat! Mojí radostí je vaše radost a krásný pocit z poznání, že naše společná práce má smysl.

VAŠE ŽIVOTNÍ PROMĚNY

Na těchto stránkách najdete parádní proměny lidí i psů, se kterými jsem spolupracovala a dali mi souhlas s uveřejněním fotek či videí. Bylo mi ctí je poznat a děkuji za přátelství dodnes. Mohou vám být inspirací. 

Součástí lidské mysli jsou různé obavy a strachy. Člověk často potřebuje opravdu získat sebedůvěru, zkušenosti a je rád za podání pomocné ruky. Poté dokáže najít svou vlastní sílu, kterou máme každý v sobě! Navíc skutečná láska k vašim milovaným pejskům je obrovskou energií, samotné vás mnohdy až překvapí. 

Děkuji za všechny okamžiky, které s vámi mohu společně prožívat, jsou vždy jedinečné!

Pes nejlepší přítel člověka
Pes nejlepší přítel člověka