PSÍ TRENÉRKA JAKO HOST NA SVATBĚ 

09.10.2023

Chci se s vámi podělit, se svolením novomanželů, o jeden překrásný příběh

Mám klienty z Olomouce, Káťu a Honzu, a protože nás pojí i dřívější historka z jedné záchrany pejska, stali jsme se i dobrými přáteli.❤️

Jednoho dne přišla do jejich života Chilly, krásná a milá fenka plemene australský ovčák.

Honza se s Káťou rozhodli, že mi natolik věří a budou od začátku trénovat jen na mnou otevřených akcích v Brně, v Olomouci, jak to zrovna vyšlo. S rozhodnutím, že výchově a různým dovednostem dají i sami dostatek péče, aby mohli všichni pospolu šťastně žít. Ano, jde to, je to všechno v nás lidech, především. Vztah člověka a psa je alfa omegou ve všech oblastech společného života.

A tak šel čas, při jednom tréninku na jaře v Brně Honza vznesl požadavek, že chce naučit Chilldu aportovat světelný meč. Mám ráda novinky, a tak jsme se dali do práce. Chytrá fenečka se tenhle cvik naučila za chvilku. A za jakým účelem? SVATBA v září! Párkrát jsme se ještě viděli a přistála pozvánka i pro mě.

A protože už oba snoubenci měli ve svém životě jasno, rozhodli se, že chtějí vlastní originalitu. Svatba probíhala v jedinečném duchu podle jejich představ. Na obřadě jsem si střihla svojí chvilku jako trenérka, kdy byla Chillda připravena donést právě světelný meč se snubními prsteny. Byla to napínavá chvíle a vyšlo to! 

Po oddání novomanželů a veselé oslavě za hromadného zpěvu se zvoláním "SKÅL!" jsme si užívali dočista až letního dne, bylo opravdu krásné jasno. Pro mě byla jejich svatba opravdu velkým zážitkem a jsem moc ráda, že jsem mohla být v jejich den s nimi. Přeji Káti a Honzovi trvalé štěstí, protože jsou pro sebe jako stvoření. Lásku mají krásnou. ❤️ 

Prožitky v roli trenérky psů a kamarádky jejich lidí mě baví, a tak se otevírám již naplno nové životní etapě po skončení rodičovské "dovolené". Těším se na sdílení dalších příběhů s vámi, ať jsou z tréninků či z našich společných radostí. ❤️ Závěrem děkuji i Chillince za to jaká je šikulka.

Svatba klientů-přátel a jejich hafka australačka Chilly
Svatba klientů-přátel a jejich hafka australačka Chilly