PŘÍBĚH JEDNÉ PSÍ LÁSKY, JAK ZMĚNILA PANIČCE ŽIVOT

08.05.2023
Fenka, která změnila paničce život
Fenka, která změnila paničce život

V srpnu loňského roku se mi přihlásila na akci v Brně jedna milá maminka s kříženkou. Přišly ke mně na kurz, všimla jsem si, že spolu nemají spojení, i přesto, že touha z obou stran byla. Proč? Protože žena byla doma srážena mužem, jak je neschopná. S krásnou dámou jsme si promluvily víc do hloubky o tom, co takový přístup ze strany muže dělá s ženiným sebevědomím, a jak se to podepisuje na vztahu s fenkou.

Ještě jsme se potkaly o měsíc později, vše se začínalo dávat do pohybu. Skutečné uvědomění bylo základem změny. 

Uplynulo několik měsíců, kdy jsem na jaře letošního roku pořádala další akci v Brně. Otevřela jsem e-mail a četla v přihlášce zprávu: "Procházíme si transformací a moc rády Vás zase uvidíme. Asi není nic, co bych chtěla řešit, jen si užít přítomnost a pohodu ve skvělé společnosti." To pro mě byla velmi pozitivní zpráva, kdy jsem se osobně na tréninku dozvěděla životní proměnu ženy, sílu uvědomění si jejího života, jak žít jinak, zažívat sebelásku a sebeúctu. Krásná žena jen zářila a pověděla mi, jak se seznámila při venčení svojí fenky s novým mužem, přítomným partnerem, který jí podporuje, pomáhá jí a dá se říct, že takové seznámení je zázrakem shora. 

Měla jsem velkou radost, protože jsem viděla, jak je ta křehká žena uvnitř sebe svobodná a šťastná, v pokoře ze štěstí, které jí potkalo. Díky její fence, která jí přišla zlepšit život. Bylo vidět jejich napojení, že jsou tu ony dvě, jedna pro druhou. Psí andělé existují, i když mohou vypadat jako čertíci.