Veronika Hasová
Veronika Hasová

Mohu nabídnout letité zkušenosti z oblasti:

  • sportovní kynologie - v roce 2008 - 2016 s mojí fenkou Aborou plemene Appenzellský salašnický pes úspěšně složeno 20 zkoušek: ZZO, ZOP, BH, ZPU-1, ZM, FPr 1, ZVV 1, IPO 1, FPr 2, FPr 3, IPO 2, ZVOP, ZPS 1, UPr 1, UPr 2, UPr 3, IPO 3, StPr 1, StPr 2, StPr 3, + úspěchy přátel, kterým jsem v tréninku pomáhala, poté i úspěchy klientů ve sportovních aktivitách
  • handling - v roce 2008 - 2017 získáno  s mojí fenkou Aborou 6 šampionátů (POLSKÝ JUNIOR ŠAMPION, ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION, ČESKÝ ŠAMPION, ČESKÝ GRAND ŠAMPION, MEZINÁRODNÍ ŠAMPION A VETERÁN ŠAMPION) a mnoho výstavních titulů + úspěchy přátel, kterým jsem pomáhala v přípravě na výstavu, a dnes i výstavní úspěchy klientů, včetně zisku šampionátů
  • praxe z pořádaných výstav - zapisovatelka, také vedoucí v kruhu na mezinárodní výstavě a klubových výstavách 
  • organizátorka APZ CUP v roce 2009 - 2017 - víkendové akce pro aplíky i s účastí ze zahraničí
  • výchova a výcvik psů - od roku 2010 trénink psů různých plemen v Kynologickém klubu Blansko, nyní i samostatná činnost + individuální přístup
  • chovatelství - aktivní chov v letech 2010 - 2014 na chovné fence + dnes podporuji pokračovatele nejen našeho rodu, dále vychovávám svoje malé děti :)
  • bonitace - uchovnění salašnických psů, specializace na plemeno APZ i v současnosti + úspěšně proběhlé bonitace klientů, získaná praxe i jako bonitační referentka  v Klubu švýcarských salašnických psů v letech 2014 - 2017
  • převýchova psů - pomáhám i v těchto náročných případech specifického chování psů, v krajním případě i při hledání nového domova
  • mentorka a průvodkyně psím světem - učím vás naladit se na vašeho psího kamaráda, abyste si navzájem porozuměli. Psí svět mě těší již 15 let.

Jak to vše začalo aneb CzechDogLove

V covidové době dlouhodobě nepřístupné cvičáky a lidé, kteří mě žádali o pomoc s pejsky. Tak vznikla moje myšlenka, kterou následoval čin a rozhodla jsem se v roce 2021 vytvořit projekt CzechDogLove. Pomáhala jsem dál akutním případům a jednotlivcům.
Skupinové akce jsem započala od roku 2022, kdy se zdálo, že nastala opravdu svoboda.

Stránky se zrodily pro ty z vás, kteří hledají naději, chtějí mít pěkný vztah se svým pejskem a jsou otevření dalšímu poznání. Věnovat se můžeme společně jakýmkoliv tématům od správného výběru pejska přes výchovu, výcvik, i nutnou převýchovu.
Splňte si vaše sny s vaším čtyřnohým přítelem. Stačí se rozhodnout a chtít.
Nastavíme správné kroky a s nadšením můžete konat na cestě ke splnění vašich přání.

Od roku 2007 mám osobní praxi ve světě pejsků. Teď jsem máma dvou malých dětí, Davídka a Elišky. Setkávání s vámi si nastavujeme tak, jak vyhovuje nám všem.

Díky všímavosti v neverbální komunikaci mám dar vnímat u pejsků jejich psí řeč.

Do krás psího světa mě zasvětila moje velká psí láska aplička Abora, mnoho dalších pejsků a významně také mamči hluchá jack russlice. Velkou roli v dorozumění hraje energie a řeč vašeho těla, tzv. němá komunikace, kdy pejsek "čte" všechny vaše emoce. 

Když jednou vstoupíte naplno do světa psů a pořádně se zamilujete, je to navždy.❤️

V roce 2010 jsem začala pracovat jako trenérka psů v KK Blansko. Jak se říká - cesta je cíl.
Po odchodu Aborky za duhový most jsem na podnět kamarádky uchovala naši historii.
Roku 2018 vznikl projekt www.czechtricolor.cz pro plemeno Appenzellský salašnický pes. Máte-li čas číst a jste trošku zvědaví, určitě tam najdete i zajímavé články ke čtení.

V současnosti jsme tady a teď, na další společné cestě a těším se na zážitky s vámi! :-)

Věnuji se psům od FCI uznaných či neuznaných plemen až po křížence. Po dohodě také adoptovaným či zachráněným psům z útulku, kteří si někdy nesou hluboké prožitky. Společně se vžijeme do myšlení i pocitů vašeho pejska a najdeme cestu v souladu.

Úspěchy či neúspěchy s vaším pejskem se odvíjí především od toho,
jak kvalitní vztah máte, jak si navzájem důvěřujete a rozumíte.  Parťáctví se určitě vyplatí! Je-li pes vysoce citlivý, o to víc.

Naše i psí myšlení tvoří emoce, které následují činy. Na vašem i psím pocitu skutečně záleží. Vše, co vám pejsek promítá ve svém chování má hlubší význam v mnoha souvislostech.

Vydejte se vstříc vzájemnému porozumění. Ráda se vám budu věnovat. 

Práce a zábava s pejsky jsou mojí láskou❤️ i posláním.

Veronika Hasová.