Veronika Hasová "Appenzellka"
Veronika Hasová "Appenzellka"

Mohu nabídnout letité zkušenosti z oblasti sportovní kynologie, handlingu a z výstavních akcí. Jako psí trenérka, chovatelka, bonitační referentka, s praxí v převýchově psů. Jsem ráda i průvodkyní psím světem, kdy vás naučím naladit se na vašeho psího kamaráda. 

Porozumění s láskou a důvěrný vztah jsou skutečným klíčem ve šťastných prožitcích s vaším pejskem.

Psí smečka v roce 2012 | APZ | LR | JRT
Psí smečka v roce 2012 | APZ | LR | JRT

Jak to vše začalo aneb CzechDogLove

Dlouhodobě nepřístupné cvičáky a lidé, kteří mě žádali o pomoc s pejsky. Tak vznikla moje myšlenka, kterou následoval čin a rozhodla jsem se v roce 2021 vytvořit projekt CzechDogLove. 

Stránky se zrodily pro ty z vás, kteří hledají naději, chtějí mít pěkný vztah se svým pejskem a jsou otevření dalšímu poznání. Věnovat se můžeme společně jakýmkoliv tématům od správného výběru pejska přes výchovu, výcvik, i nutnou převýchovu. Můžete si splnit vaše sny a dokázat s vaším čtyřnohým přítelem vše, co je možné. Stačí se rozhodnout, chtít, nastavit příznivé změny a s nadšením konat.

Od roku 2007 mám osobní praxi ve světě pejsků. Teď jsem máma dvou malých dětí, Davídka a Elišky. Svou práci vedu tak, jak časově vyhovuje nám všem.

Díky všímavosti v neverbální komunikaci mám dar vnímat u pejsků jejich psí řeč.

Do krás psího světa mě zasvětila moje velká psí láska aplička Abora, mnoho dalších pejsků a významně také mamči hluchá jack russlice. Velkou roli v dorozumění hraje energie a řeč vašeho těla, tzv. němá komunikace, kdy pejsek "čte" všechny vaše emoce. 

Když jednou vstoupíte naplno do světa psů a pořádně se zamilujete, je to navždy.❤️

V roce 2010 jsem začala pracovat jako trenérka psů v KK Blansko. Jak se říká - cesta je cíl.
Po odchodu Aborky za duhový most jsem na podnět kamarádky uchovala naši historii.
Roku 2018 vznikl projekt www.czechtricolor.cz pro plemeno Appenzellský salašnický pes. Máte-li čas číst a jste trošku zvědaví, určitě tam najdete i zajímavé články ke čtení.

Teď jsme tady a teď, na další společné cestě a těším se na zážitky s vámi! :-)

Věnuji se psům od FCI uznaných či neuznaných plemen až po křížence. Po dohodě také adoptovaným či zachráněným psům z útulku, kteří si někdy nesou hluboké prožitky. Společně se vžijeme do myšlení i pocitů vašeho pejska a najdeme cestu k porozumění.

Moje přesvědčení: vše, co vám pejsek promítá ve svém chování má hlubší význam v mnoha souvislostech. Vydejte se vstříc poznání a štěstí. :-)
Ráda se vám budu věnovat.  Práci i zábavu s pejsky miluji. Veronika.