Veronika Hasová
Veronika Hasová

Mohu nabídnout letité zkušenosti z oblasti sportovní kynologie, handlingu a z výstavních akcí. Jako psí trenérka, chovatelka, bonitační referentka, s praxí v převýchově psů. Jsem ráda i vaší průvodkyní, kdy vás naučím naladit se na vašeho psího kamaráda. Psí svět mě těší 15 let.

Naše smečka 2012 | Appenzell | Labrador | Jack russel teriér
Naše smečka 2012 | Appenzell | Labrador | Jack russel teriér

Jak to vše začalo aneb CzechDogLove

V covidové době dlouhodobě nepřístupné cvičáky a lidé, kteří mě žádali o pomoc s pejsky. Tak vznikla moje myšlenka, kterou následoval čin a rozhodla jsem se v roce 2021 vytvořit projekt CzechDogLove. 

Stránky se zrodily pro ty z vás, kteří hledají naději, chtějí mít pěkný vztah se svým pejskem a jsou otevření dalšímu poznání. Věnovat se můžeme společně jakýmkoliv tématům od správného výběru pejska přes výchovu, výcvik, i nutnou převýchovu.
Splňte si vaše sny s vaším čtyřnohým přítelem. Stačí se rozhodnout a chtít.
Nastavíme správné kroky a s nadšením můžete konat na cestě ke splnění vašich přání.

Od roku 2007 mám osobní praxi ve světě pejsků. Teď jsem máma dvou malých dětí, Davídka a Elišky. Setkávání s vámi si nastavujeme tak, jak vyhovuje nám všem.

Díky všímavosti v neverbální komunikaci mám dar vnímat u pejsků jejich psí řeč.

Do krás psího světa mě zasvětila moje velká psí láska aplička Abora, mnoho dalších pejsků a významně také mamči hluchá jack russlice. Velkou roli v dorozumění hraje energie a řeč vašeho těla, tzv. němá komunikace, kdy pejsek "čte" všechny vaše emoce. 

Když jednou vstoupíte naplno do světa psů a pořádně se zamilujete, je to navždy.❤️

V roce 2010 jsem začala pracovat jako trenérka psů v KK Blansko. Jak se říká - cesta je cíl.
Po odchodu Aborky za duhový most jsem na podnět kamarádky uchovala naši historii.
Roku 2018 vznikl projekt www.czechtricolor.cz pro plemeno Appenzellský salašnický pes. Máte-li čas číst a jste trošku zvědaví, určitě tam najdete i zajímavé články ke čtení.

V současnosti jsme tady a teď, na další společné cestě a těším se na zážitky s vámi! :-)

Věnuji se psům od FCI uznaných či neuznaných plemen až po křížence. Po dohodě také adoptovaným či zachráněným psům z útulku, kteří si někdy nesou hluboké prožitky. Společně se vžijeme do myšlení i pocitů vašeho pejska a najdeme cestu k porozumění.

Pomáhám především ve speciálních situacích. Myšlení tvoří emoce a činy.
Vše, co vám pejsek promítá ve svém chování má hlubší význam v mnoha souvislostech. Vydejte se vstříc společnému štěstí. Ráda se vám budu věnovat. 

Práci i zábavu s pejsky miluji. Veronika.